Odwodnienia terenu – Aleksandrów Kujawski

Od lat specjalizujemy się w montażu i dystrybucji przydomowych oczyszczalni ścieków. Oprócz tego realizujemy szereg innych usług, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.

Przydomowe oczyszczalnie – tania eksploatacja i troska o przyrodę

Szczególną popularnością cieszą się m.in. wspomniane biologiczne oczyszczalnie ścieków. Wśród Klientów nimi zainteresowanych są firmy i osoby prywatne z Aleksandrowa Kujawskiego. To nowoczesne rozwiązanie wspierające ekologię. Jednak poza ochroną środowiska przydomowe oczyszczalnie ścieków to również takie zalety jak poprawa jakości wody i niezależność od kanalizacji. Ekologiczne oczyszczalnie wiążą się także z niskim kosztem eksploatacji. Nie potrzeba energii elektrycznej ani też środków chemicznych.  W przeciwieństwie do oczyszczalni drenażowych nie ma obawy o zanieczyszczenie gleby i wód gruntowych.


Szamba ekologiczne – ekonomiczne i bezpieczne dla środowiska

Osobom szukających ekonomicznych i zarazem korzystnych dla środowiska rozwiązań polecamy ekologiczne szambo przydomowe. Przeznaczony do budowy szamba zbiornik bezodpływowy można zastosować także do zbierania wody deszczowej. Szamba ekologiczne sprawdzają się doskonale na obszarach, gdzie nie ma przyłącza kanalizacji.

Odwodnienia terenu

Zwrócić się do nas można również wtedy, kiedy inwestor chce mieć przyłącze wody, przyłącze kanalizacji, a przy tym poziom wód podziemnych jest wysoki. Wykonujemy odwodnienia metodami zgodnymi z obowiązującymi przepisami. Nasze prace odbywają się z zastosowaniem pomp powierzchniowych, studni depresyjnych albo agregatów igłofiltrowych.