Odwodnienia terenu – Ciechocinek

Biologiczne oczyszczalnie ścieków – Ciechocinek i okolice

Najlepszą formą pozbycia się ścieków z domu jest podłączenie do kanalizacji komunalnej. Rzeczywistość pokazuje, że nie jest to możliwe w każdym przypadku. Jeśli Twoja nieruchomość nie może być podłączona do systemu kanalizacji, to idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie biologiczna oczyszczalnia ścieków. Specjalnością naszej firmy jest montaż i dystrybucja wysokiej klasy zbiorników bezodpływowych. Wszystkim Klientom gwarantujemy pełne wsparcie przy wyborze optymalnych rozwiązań. Zapewniamy również pomoc przy montażu i podłączeniu przydomowej oczyszczalni ścieków. Wiele tego typu zleceń zrealizowaliśmy dla Klientów z Ciechocinka i okolicznych miejscowości.

Do tej pory powszechnie wybieraną alternatywą dla kanalizacji było szambo. To rozwiązanie ma jednak słabe strony. W szambie zachodzą procesy biologiczne, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Ponadto wydobywający się intensywny zapach może wpływa negatywnie na jakość życia. Warto także uwzględnić dyrektywy unijne, które na pierwszym miejscu stawiają przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Biologiczne oczyszczalnie ścieków są rozwiązaniem ekonomicznym oraz przyjaznym środowisku. Prace związane z przygotowaniem instalacji realizujemy w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Przestrzegamy zarówno zapisów prawa krajowego, jak i lokalnego. Dla Klientów z Ciechocinka oraz okolicznych miejscowości przygotowaliśmy kompleksową ofertę obejmującą trwałe i wydajne przydomowe oczyszczalnie ścieków. To rozwiązanie sprawia, że grunt nie jest w żaden sposób angażowany w cały proces oczyszczania. Pod powierzchnią ziemi umieszczany jest jedynie zbiornik.

Nasza firma dysponuje rozwiniętym zapleczem technicznym, dzięki któremu możemy sprawnie przygotować wykop o ściśle określonej głębokości oraz zachować odstęp od kluczowych elementów eksploatacyjnych. Ekologiczne szambo przydomowe to rozwiązanie, które zapewnia stopień oczyszczania sięgający nawet 98%. Wodę odzyskaną podczas całego procesu można bezpiecznie wykorzystać do nawadniania ogrodu. Warto jednak pamiętać, że nie nadaje się ona do konsumpcji spożywczej. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to ekologiczne i zarazem bardzo opłacalne rozwiązanie.

Chcesz zainwestować w ekologiczne szambo przydomowe? Skontaktuj się z nami i sprawdź ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Klientów z Ciechocinka.

Przyłącza kanalizacji do domów jednorodzinnych – Ciechocinek i okolice

Ale to nie koniec naszej oferty. Klientom z Ciechocinka i okolic oferujemy także wykonanie przyłącza wody. Woda może być dostarczana do domu prosto ze studni lub w instalacji kanalizacyjnych. To drugie rozwiązanie jest częściej wybierane, ponieważ często poziom wody w studni może ulec zmianie. Wybierając przyłącza kanalizacji masz zagwarantowany stały dostęp do wody.

Wykonujemy przyłącza zgodnie z wymogami prawa europejskiego oraz z wykorzystaniem najlepszych i najtrwalszych materiałów.

Odwodnienia terenu gwarancją bezpieczeństwa

W ramach kompleksowego świadczenia usług oferujemy Ci także wykonanie odwodnienia. Jest ono konieczne na tych działkach, na których dochodzi do zalewania piwnic, fundamentów, a także tam, gdzie woda gruntowa wydobywa się na powierzchnię.

W tym celu wykonamy odpowiednio drenaż liniowy, studnie drenarskie lub studnie chłonne – wszystko po dokonaniu niezbędnej analizy.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń do nas!