Kilka słów o naszej firmie

Trochę historii... czyli jak to się zaczęło?

Jesteśmy młodą, ale nieprzerwanie rozwijającą się firmą. Rozpoczęliśmy naszą przygodę z pracami ziemnymi oraz montażem przydomowych oczyszczalni w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnego rynku. Usługi związane z doborem i montażem odpowiednich urządzeń są coraz ważniejsze w naszym otoczeniu, a my wiemy jak sobie z nimi poradzić. Jesteśmy zgraną załogą ludzi, którzy tworzą świetne połączenie doświadczenia z nowatorskimi pomysłami. Dzięki temu nie boimy się podejmować wyzwań i radzimy sobie z każdym, nawet problemowym projektem. Nasze zaangażowanie pozwala skupić się na pojedynczych zamówieniach, ale możemy też zająć się długofalowymi partiami.

Najważniejsza jest dobra atmosfera współpracy i zadowolenie klientów z proponowanych przez nas rozwiązań i oczywiście wykonanych realizacji.

KADRA i SPRZĘT

Dysponujemy odpowiednim sprzętem i własnymi maszynami, co ułatwia realizację zleceń i pozwala nam na oferowanie bardzo atrakcyjnych cen za usługi. Działamy wyłącznie na sprzęcie renomowanych i sprawdzonych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję solidnego wykonania zlecenia. 

Nasza kadra pracownicza to specjaliści i wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół, który nie boi się trudnych zadań i odważnie stawia czoła wszelkim problemom, zawsze znajdując dla nich odpowiednie rozwiązanie. Dbamy też o to, aby wciąż podnosić kwalifikacje naszych pracowników wysyłając ich systematycznie na specjalistyczne kursy oraz szkolenia. Razem tworzymy przyszłość firmy i stanowimy gwarancję zadowolenia dla Klienta.

Wizja przyszłości...

Pomimo tego, że jesteśmy młodą firmą, mamy bardzo ambitne plany i stanowczo stawiamy na nieustanny rozwój przedsiębiorstwa. Dokładamy wszelkich starań, aby budować silną i stabilną markę na rynku krajowym. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz poszerzanie oferty dla Klienta, by móc realizować zlecenia kompleksowo od A do Z. 

Staramy się również być na bieżąco z nowinkami i innowacjami pojawiającymi się w naszej branży. Śledzimy zagraniczne rynki i próbujemy wdrażać nowe technologie jeszcze zanim staną się one popularne w naszym kraju, dzięki czemu budujemy przewagę nad konkurencją i prężnie idziemy do przodu!

Naszą cechą jest pełne zaangażowanie w to, co robimy. Działamy z pasją, dlatego każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je z należytą uwagą. Stale poszerzamy nasze kwalifikacje i wiedzę oraz obserwujemy najnowsze trendy, aby jeszcze lepiej wykonywać powierzone nam prace.

Decydując się na współpracę z nami, masz gwarancję tego, że potraktujemy Cię w indywidualny sposób. Zapewniamy fachowe konsultacje i doradztwo na każdym etapie realizacji usług, a także wykonawstwo w pełni zgodne z Twoimi potrzebami oraz wymogami prawnymi czy środowiskowymi.

Oferujemy szeroki zakres usług. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu zlecone nam prace przebiegają sprawnie i efektywnie. W połączeniu z tym, że oferujemy atrakcyjne ceny, decyduje to o naszym wysokim poziomie konkurencyjności na rynku.