Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Jako firma MA&JA świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętego zagadnienia przydomowych oczyszczalni ścieków. Nasza firma specjalizuje się w montażu i dystrybucji różnego typu zbiorników. Oferujemy pełne wsparcie zarówno w doborze odpowiedniego sprzętu jak i kompleksową obsługę montażu i podłączenia oczyszczalni. Pomagamy też załatwić wszelkie niezbędne formalności. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Wszelkie dodatkowe informacje na temat oferty mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z naszym Działem Obsługi Klienta. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce kontakt.

Oferty

Budowa, działanie i zalety przydomowej oczyszczalni ścieków

Modernizacja oczyszczalni drenażowej na biologiczną

Montaż oczyszczalni bezzapachowej

Skorzystaj z naszych usług

Dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowe usługi. Za naszym pośrednictwem nie tylko kupicie Państwo najlepszej jakości ekologiczne urządzenia do oczyszczania ścieków, ale również zamówicie transport na terenie całego kraju oraz ich profesjonalny i szybki montaż. Na każdym etapie inwestycji do Państwa dyspozycji są nasi doradcy, którzy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące spraw technicznych, eksploatacji oraz konserwacji urządzeń. Usługi i produkty kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych jak i jednostek samorządowych – gmin, w całym kraju.

Projekt

W ramach usług zapewniamy bezpłatny projekt oraz dokumentację niezbędną do zgłoszenia inwestycji w Urzędzie Gminy.

Montaż

Dla nas nie ma znaczenia czy mieszkasz na północy czy na południu. Zapewniamy profesjonalny montaż w całym kraju.

Konsultacje

Nasi eksperci zawsze służą profesjonalnym doradztwem technicznym przy doborze odpowiedniego systemu.

Serwis

Po zamontowaniu urządzeń nie zostawimy cię samego. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się m.in.:

Oferujemy również wszelkiego rodzaju prace ziemne, posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wykwalifikowanych pracowników. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo tutaj.