Odwodnienia terenu – Lipno

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – Lipno i okolice

Podłączenie przyłącza kanalizacji to najwygodniejsza forma pozbycia się ścieków z domu. Niestety nie w każdym przypadku jest to możliwe. Jeśli mieszkasz w lokalizacji, do której nie dociera system kanalizacji komunalnej, postaw na biologiczne oczyszczalnie ścieków. Nasza firma specjalizuje się w montażu i dystrybucji różnego typu zbiorników, w tym szamba ekologicznego.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie na etapie wyboru odpowiednich rozwiązań, także, jeśli chodzi o odwodnienia terenu czy przyłącza kanalizacji i wody, oraz podczas montażu i podłączenia przydomowej oczyszczalni ścieków. Realizujemy zlecenia dla klientów z Lipna i okolicznych miejscowości.

Szamba ekologiczne Lipno

Najbardziej znaną alternatywą, jeśli nie ma możliwości dokonania przyłącza kanalizacji,  są szamba. Niestety to rozwiązanie ma pewne wady. Procesy biologiczne zachodzące w szambie mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a dodatkowo ze względu na intensywny zapach wyraźnie obniżają jakość życia. Dodatkowo zgodnie z zaleceniami dyrektywy unijnej pierwszym wyborem powinny być przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba ekologiczne.

Wszystkie prace związane z wykonaniem instalacji szamba ekologicznego prowadzimy zgodnie z obowiązującymi normami prawa krajowego oraz przepisami lokalnymi. Naszym klientom z Lipna i okolic proponujemy profesjonalne, trwałe oraz wydajne biologiczne oczyszczalnie ścieków. Dzięki temu rozwiązaniu grunt nie jest w żaden sposób zaangażowany w proces oczyszczania. Jedynie sam zbiornik musi znaleźć się pod powierzchnią ziemi. Doskonale rozwinięte zaplecze techniczne pozwala nam przygotować wykop o optymalnej głębokości. Dzięki temu możemy zachować dostęp do najważniejszych elementów eksploatacyjnych.

Ekologiczne szambo przydomowe pozwala uzyskać stopień oczyszczenia na poziomie 98%. Woda odzyskana w wyniku procesu co prawda nie nadaje się do konsumpcji spożywczej, ale może być wykorzystana do nawadniania ogrodu. Biologiczne oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale także bardzo opłacalne.

Chcesz zrezygnować z tradycyjnego szamba i zainwestować w przydomową oczyszczalnię ścieków? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę na ekologiczne szambo przydomowe.

Odwodnienia terenu Lipno i okolice

Jeśli twoja posesja znajduje się na terenie zalewowym lub w miejscu, któremu grożą lokalne podtopienia, np. ze względu na ukształtowanie działki – zainwestuj w odwodnienia terenu. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym odwodnieniem, dopasowanym w całości do wymogów danej posesji. Określamy przepuszczalność gruntu, tworzymy dokumentacje geotechniczne terenu, a następnie wykonujemy prace. Oprócz kompleksowej analizy wykonujemy:

  • drenaż liniowy,
  • studnie chłonne,
  • studnie drenarskie.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odwodnienia terenu dużego, czy miejsca zalewowego jak piwnice, czy fundamenty – zadbamy o bezpieczeństwo twojej działki.

 

Dodaj tu swój tekst nagłówka