Przyłącza wody i kanalizacji

Przyłącze wody ma połączyć wewnętrzną instalację z siecią doprowadzania medium. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu tego typu prac. Przyłącze pozwala na podłączenie budynku do sieci wodociągowej, z której czerpana jest woda. To dużo bardziej niezawodne rozwiązanie od budowy studni. Wykonanie przyłącza najlepiej zlecić jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu. Cały proces jest dosyć złożony, dlatego wszelkie prace najlepiej zlecić profesjonalistom.

Wszystkie prace związane z wykonaniem przyłącza wody i kanalizacji realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy odpowiednie kompetencje i sprzęt. To pozwala nam sprawnie i rzetelnie wykonywać wszystkie prace ziemne oraz instalacyjne. W zależności od zakresu prac przygotowujemy indywidualną wycenę. Pomagamy również w dopełnieniu niezbędnych formalności.

Odwodnienia terenu

Odwodnienia terenu mają obniżyć poziom wód podziemnych i tym samym dostosować podłoże do charakteru danego obiektu. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie. Prace na gruncie realizujemy za pomocą przygotowanych wcześniej studni depresyjnych, pomp powierzchniowych lub agregatów igłofiltrowych. Na etapie planowania uwzględniamy panujące warunki hydrogeologiczne oraz bieżące potrzeby wynikające z etapu prac budowlanych. Projektujemy i wdrażamy systemy odwodnienia:

·        punktowe,

·        liniowe,

·        powierzchniowe,

·        wgłębne (drenaż).

Zakres prac dostosowujemy do specyfiki terenu i potrzeb Klienta. Preferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Skontaktuj się z nami i zleć profesjonalistom wykonanie przyłącza wody i kanalizacji, a także odwodnienie terenu.