Odwodnienia terenu – Rypin

Ekologiczne oczyszczalnie – Rypin i okolice

Dosyć powszechnym problemem jest w dalszym ciągu brak dostępu do komunalnej kanalizacji. Jeśli mieszkasz na terenie Rypina i okolic, to mamy dla Ciebie ciekawą alternatywę. Rozwiązaniem problemu z brakiem kanalizacji mogą być przydomowe oczyszczalnie ścieków. Nasza firma zajmuje się realizacją tego typu usług. Wykonamy dla Ciebie projekt odwodnienia oraz przyłącza kanalizacji. Zaplanujemy również ekologiczne szambo przydomowe. Mamy duże doświadczenie oraz rozwinięte zaplecze techniczne. Każde zlecenie realizujemy w sposób rzetelny i fachowy. Dzięki kompleksowej obsłudze nie będziesz musiał szukać kilku podwykonawców. To skróci czas realizacji oraz sumaryczne koszty inwestycji.

Przydomowe oczyszczalnie to idealne rozwiązanie problemów z brakiem dostępu do kanalizacji. Wiele gospodarstw korzysta ze zbiornika bezodpływowego. To rozwiązanie ma też swoje mankamenty. Procesy biologiczne, które zachodzą w szambie, mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Intensywny zapach znacząco obniża komfort życia. Zgodnie z zaleceniami dyrektywy unijnej pierwszym wyborem powinny być biologiczne oczyszczalnie ścieków.

Ekologiczne oczyszczalnie

Ekologiczne oczyszczalnie to rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Przy tym nie wymaga dużych nakładów finansowych. Zapewnimy Ci wsparcie podczas realizacji wszystkich prac. Zakładamy przyłącza wody i wykonujemy odwodnienia terenu. Zajmujemy się również montażem oraz uruchomieniem inwestycji. Na każdym etapie przestrzegamy przepisów prawa lokalnego i krajowego.

Szamba ekologiczne osiągają poziom oczyszczenia do 98%. Ich konstrukcja nie angażuje gruntu w proces oczyszczania. Przydomowe oczyszczalnie pozwalają odzyskać wodę nadająca się do ponownego wykorzystania (podlewanie ogrodu). To ekologiczna i bardzo opłacalna technologia.

Mieszkasz na terenie Rypina lub jednej z okolicznych miejscowości? Zainwestuj w szamba ekologiczne. Skontaktuj się z nami i odbierz indywidualną wycenę przydomowej oczyszczalni ścieków.